Altijd een digitale proefdruk

Gratis verzending

Binnen 5 dagen in huis

Geen bijkomende kosten

Gratis design service

9.6

321 Reviews

Cupsz
100ml
Cupsz
100ml
Cupsz
225ml
Cupsz
225ml
Cupsz
225ml
Cupsz
225ml
Cupsz
225ml
Cupsz
225ml
Cupsz
225ml
Cupsz
300ml
Cupsz
300ml
Cupsz
300ml

Esther Lendering | Zefier Grafische Vormgeving

In de ontwerpfase van de huisstijl van Keck zijn er een aantal voorbeelden van koffiebekers gemaakt. De opdrachtgever kon en wilde niet kiezen (ze bedacht er zelfs nog meer versies bij) en dus hebben we er een collectors-item van gemaakt.

Met de bekers willen we opvallen en bijdragen aan het heerlijke koffiemoment dat Keck alle klanten die Gouda komen bezoeken wil geven. Er wordt bij Keck veel aandacht besteed aan de koffie en thee, dus ook aan de beker waar het in geschonken wordt!

Het idee achter Keck is eigenwijs, een beetje stoer en vooral heel echt en persoonlijk. CUPSZ paste daar perfect bij, het contact was persoonlijk en leuk, de service uitstekend en het eindresultaat helemaal naar wens.

Bestel nu je bekers