Altijd een digitale proefdruk

Gratis verzending

Binnen 5 dagen in huis

Geen bijkomende kosten

Gratis design service

9.6

321 Reviews

Drukker digitaal / 38 uur

Loop jij warm voor het bedrukken van koffiebekers? Heb jij oog voor detail en interesse in moderne digitale druktechnieken? Stop met zoeken, wij hebben de ideale functie voor je.

We zijn op zoek naar een enthousiaste drukker, die het heerlijk vindt om aan het begin van ons productieproces te staan. De afgelopen jaren zijn we flink gegroeid en dit jaar komen er nog diverse nieuwe machines bij, dus er is genoeg te doen. We zijn een stabiele en bekende organisatie in de markt, we leveren snel en spelen accuraat in op wensen van de klant. De snelle en gepersonaliseerde levering van producten maakt onze organisatie uniek in de markt.

Wat ga je doen?

Het klinkt eenvoudig; je bent verantwoordelijk voor het bedrukken van het materiaal waar onze bekers van gemaakt worden. Dit doe je in een klein informeel productieteam. Je werkt op een moderne digitale drukpers, die de mooiste ontwerpen voor onze klanten kan bedrukken in de gewenste kleuren. Jullie lossen kleine storingen zelf op en willen ons proces altijd verbeteren. Tussendoor andere voorkomende werkzaamheden zoals het onderhoud van de machine doen, is voor ons vanzelfsprekend.

Naast het bedrukken help je collega’s mee met het stansen van de bekers, vooral op momenten dat het druk is of de collega die normaal de stansmachine bedient een dagje vrij heeft. Deze verschillende machines, mag je natuurlijk stap voor stap gaan leren kennen om binnen een korte tijd als volwaardig medewerker onderdeel van ons team te zijn.

Door de groei van Cupsz is geen een dag hetzelfde. Als je op zoek bent naar een uitdaging binnen een groeiende organisatie waarbij jij op een positieve manier het verschil kan maken, dan is dit de baan die je zoekt!

Waaraan dien je te voldoen?

Vlot, energiek, passie voor het vak en een aanpakker: dat zijn woorden waarmee jij jezelf omschrijft. Je wordt enthousiast van een moderne en dynamische werkomgeving waarbij je ruimte krijgt om nieuwe mogelijkheden aan te grijpen. Heb je ervaring als drukker of in een drukkerij? Dat is zeker een pre, net als technische kennis/ervaring. Maar ook met een andere achtergrond ben je welkom in ons team. Om kunnen gaan met gezonde stress en een teamplayer zijn, vinden we heel fijn. Met de juiste motivatie, leergierigheid en interesse is er ook plek voor jou.

Wat bieden wij jou?

Cupsz biedt een zelfstandige en verantwoordelijke baan in een informele en groeiende organisatie. Er is ruimte voor eigen ontwikkeling. Het betreft een fulltime functie voor 38 uur in de week.

Meer weten of solliciteren?

Wil je meer weten voordat je gaat solliciteren? Bel dan naar Cupsz en vraag naar Michiel. Hij beantwoord graag je vragen.

Ben je na het lezen van de vacature al enthousiast? Dan ontvangen we graag je cv en motivatie per mail naar hr@cupsz.com. Wie weet drinken we snel een kop koffie uit onze eigen bekers.